Fleet Awards » Aktuality » ALD Automotive Fleet Awards 2011 startují

ALD Automotive Fleet Awards 2011 startují

d2dd_2816

Dnešním dnem oficiálně startuje nový ročník prestižní ankety ALD Automotive Fleet Awards 2011, z níž za sedm měsíců, přesně 6. října 2011 vzejdou vítězové šesti kategorií soutěže o Firemní auto roku™ a rovněž 

 

Dnešním dnem oficiálně startuje nový ročník prestižní ankety ALD Automotive Fleet Awards 2011, z níž za sedm měsíců, přesně 6. října 2011 vzejdou vítězové šesti kategorií soutěže o Firemní auto roku™ a rovněž nejoblíbenější fleetové produkty a služby v oblastech, jako je financování, pojištění, servis atd.

Vyvolená firemní auta budou volit stejně jako v minulých letech sami jejich uživatelé, tedy manažeři spjatí s pořizováním a správou vozových parků stovky firem nejrůznějšího zaměření, velikosti i působnosti. V této chvíli je již potvrzeno na 70 členů volební komise, z nichž 50% přechází z minulého roku a 50% je nových. A stejně jako loni budou vybírat z plejády vozů nominovaných automobilkami, které si sami vyzkouší při dvou oficiálních testovacích dnech (11.5. v Lednici a 15.9. v Pardubicích). Ceny se budou tentokrát udělovat ve třech hlavních kategoriích a třech subkategoriích, takže bude dekorován pouze vítěz, zatímco v minulých letech se udělovaly sošky Fleetové múzy za 1., 2. a 3. místo. Celkový počet rozdaných trofejí však zůstane zachován. Vyhlašovatel a garant soutěže, časopis FLEET firemní automobily, myslí v tomto směru již na budoucnost. Právě v těchto dnech předá podnik PRECIOSA ORNELA, a.s., vlastnící sklárnu v Desné, krásná umělecká díla, které obdrží vítězové Fleet Awards až v letech 2013 a 2014!
„Firemní klientela je nesmírně důležitým zdrojem obratu nejen pro automobilky, ale pro celou řadu dalších dodavatelů, jako jsou finanční instituce, pojišťovny, servisní sítě, dodavatelé softwaru a elektronického příslušenství, stejně jako nákladných spotřebních položek, jako jsou pohonné hmoty, maziva , pneumatiky atd. Chceme vyzdvihnout firmy, které dodávají vynikající fleetové produkty a navíc k obsluze fleetů přistupují s invencí a kreativitou. Firmy, které svým počínáním říkají – ano, máme propracovanou obchodní politiku vůči firmám, vážíme si této klientely a máme co nabídnout. To je smyslem ankety Fleet Awards, která získává s každým novým ročníkem na prestiži,“ říká výkonný ředitel promotérské společnosti ankety ALD Automotive Fleet Awards 2011, společnosti Club 91, s.r.o., ing. Martin Mensa.

Vítáme tradiční i nové partnery
Pořadatelé ankety vítají tradiční i nové partnery ankety. V roli Hlavního partnera zůstává společnosti ALD Automotive, přední poskytovatel full service operativního leasingu v ČR. Již tradičním partnerem na exkluzivní úrovni je i společnosti RWE plynoprojekt, která svou činností podporuje rozvoj ekologických a ekonomických zdrojů pohonu automobilů, směr, který získal dramaticky na aktuálnosti právě v posledních týdnech i dnech. Nově Fleet Awards vítají Exkluzivního partnera, značkovou pneuservisní a rychloservisní síť BestDrive. Pořadatelé si velmi váží již několikaleté podpory předního dealera vozů Škoda – společnosti Přerost a Švorc AUTO.

Další partneři letošního ročníku ALD Automotive FLEET Awards budou oznamováni průběžně.

V nejbližších dnech začne nominační proces pro anketu o Firemní auto roku™ 2011 a souběžně probíhají přípravy první klíčové fleetové akce roku – Dne s Fleetem 2011 – jaro.
 

 
 
 

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři