Fleet Awards » Organizace

Organizace

Celostátní anketa Fleet Awards je každoročně organizována magazínem FLEET firemní automobily. Anketa je zahájena vyhlášením na začátku března daného kalendářního roku a ukončena slavnostním vyhlášením výsledků v říjnu daného kalendářního roku. Mezitím jsou organizovány testovací dny pro stočlennou manažerskou porotu, která volí Firemní auta roku, a minimálně jedna schůzka desetičlenné odborné poroty, která volí fleetové produkty a služby roku.

K podpoře ankety slouží internetové stránky www.fleetawards.cz a www.ifleet.cz. Každoročně jsou uzavírána mediální partnerství s významnými ekonomickými tištěnými i elektronickými periodiky, která o průběhu a výsledcích ankety informují.

Anketa Fleet Awards může mít jednoho hlavního partnera, jehož jméno je součástí názvu daného ročníku. Svého titulárního partnera může mít také anketa Firemní auto roku a dále mohou působit exkluzivní partneři, kteří mají zajištěnu partnerskou exkluzivitu v rámci svého tržního segmentu. Další možností, jak se stát partnerem celostátní ankety Fleet Awards a zviditelnit tím své produkty a služby před celým fleetovým odvětvím v České republice, je partnerství slavnostního vyhlašování fleetových cen.

 
 
 

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři