Fleet Awards » Aktuality » Firemní auto roku 2011: 65 nominací, nejvíce v historii

Firemní auto roku 2011: 65 nominací, nejvíce v historii

7294_c407_hotel__zvenku

Méně než jeden měsíc zbývá do data první velké fleetové akce letošního roku – Dne s Fleetem 2011 – jaro konané 11. května 2011. Místem setkání fleetové veřejnosti je hotel My v Lednici na Moravě v sousedství Lednicko-valtického areálu.

 

Méně než jeden měsíc zbývá do data první velké fleetové akce letošního roku – Dne s Fleetem 2011 – jaro konané 11. května 2011. Místem setkání fleetové veřejnosti je hotel My v Lednici na Moravě v sousedství Lednicko-valtického areálu.
Den s Fleetem pod hlavičkou časopisu FLEET firemní automobily je již tradičně dostaveníčkem všech, kdo se ve své práci zabývají pořizování a správou vozových parků ve firmách, ať už na straně vlastních provozovatelů fleetů, tak jejich dodavatelů. V minulosti se fleetová setkání organizovaná časopisem FLEET konala na řadě míst ČR.
Na programu bude dopolední přednášková část věnovaná aktuálním trendům v oblasti fleet managementu, tak i prezentacím partnerů. Den s Fleetem je i prvním testovacím dnem odborné komise pro volbu Firemního auta roku 2011 v rámci letošního ročníku ALD Automotive Fleet Awards. Do nového ročníku bylo tuzemským výrobcem Škoda Auto a importéry nominováno celkem 65 osobních a lehkých užitkových vozů, což je v tomto ohledu nový rekord. Loni se v soutěži utkalo 59 vozů, předloni 43. Účastníci akce budou mít jedinečnou možnost si všechny nominované automobily prohlédnout a vyzkoušet, což je zejména pro ty, kteří se podílejí na nákupu vozů ve firmách, velmi cenná zkušenost.
Dobrou příležitost představit se reprezentativní fleetové „komunitě“ budou mít i představitelé partnerů. Konkrétně to bude v roli Významného partnera pojišťovna KOOPERATIVA, v roli Exkluzivních partnerů společnosti GX Solutions, RWE Plynoprojekt, SIXT Leasing a TROST Auto Service Technik a v roli Partnera pak společnost Přerost a Švorc AUTO.

Letošní ALD Automotive Fleet Awards podpoří v roli mediálních partnerů následující renomovaná média: Hlavní mediální partner: Ekonom, Mediální partneři: Autodealers, Automakers, E15, Finance.cz, Finanční noviny.cz, Lobby a Podnikatel a dále časopisy našeho vydavatelství.

Zájemci o účast na letošním Dni s Fleetem 2011 – jaro se mohou registrovat na této adrese.
pokud se Vám nezobrazuje správně, jděte na http://www.ifleet.cz/event/dny-s-fleetem-2011-registrace/

 
 
 

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři