Fleet Awards » Aktuality » Fleet Awards vrcholí, výsledky ve čtvrtek

Fleet Awards vrcholí, výsledky ve čtvrtek

3078_3c82_img_4260

Do úplného finále vstupuje letošní anketa ALD Automotive Fleet Awards 2010, z níž vzejdou nositelé Fleetových cen ČR za rok 2010 a Firemní auta roku 2010.

 

Do úplného finále vstupuje letošní anketa ALD Automotive Fleet Awards 2010, z níž vzejdou nositelé Fleetových cen ČR za rok 2010 a Firemní auta roku 2010. V pátek se při pracovním obědě sešla komise pro volbu Fleetových cen ČR , známy jsou již výsledky ve dvou kategoriích soutěže o Firemní auto roku, třetí se ještě dopočítává. Firemní auto roku volí 100 manažerů vozových parků stejného počtu firem z celé ČR.

Až do středy lze hlasovat na internetu v internetovém hlasování o Firemní auto roku, doplňkové hlasovací kategorii, kde může hlasovat i širší veřejnost. Výsledky ALD Automotive Fleet Awards 2010 budou vyhlášeny při slavnostním galavečeru ve čtvrtek 7. října v hotelu Corinthia Praha, který začíná v 19 hodin.

Mezitím byly na tomto webu zveřejněny profesionální fotografie a video reportáž z akce Den s Fleetem 2010 – podzim, která se konala 16. září v Golf & Spa Resortu Kunětická hora u Pardubic. Můžete se podívat na adrese: foto,  video
 

 
 
 

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři