Fleet Awards » Aktuality » Slovenský ministr zaštítí Firemní auto roku

Slovenský ministr zaštítí Firemní auto roku

93df_524a_slovenska_vlajka

První místopředseda vlády Slovenska a ministr dopravy, výstavby a regionálního rozvoje SR Ján Figeľ převzal záštitu nad volbou Firemního auta roku 2011, kterou organizuje společnost Auto Business Media,  

 

První místopředseda vlády Slovenska a ministr dopravy, výstavby a regionálního rozvoje SR Ján Figeľ převzal záštitu nad volbou Firemního auta roku 2011, kterou organizuje společnost Auto Business Media, s.r.o. pod odbornou garancí magazínu FLEET firemné automobily. Ten je partnerským titulem českého časopisu FLEET firemní automobily. „Vítám nabídku převzít záštitu nad konáním soutěže o Firemní auto roku 2011.

"Oceňuji Vaši akci, která je zdravou soutěží kvalitních automobilů a věřím, že se setká s pozitivním ohlasem mezi předními slovenskými manažery, odbornou i laickou veřejností. Těší mě, že můžeme navázat za založenou tradici,“ uvedl minstr Figeľ.

Firemní auta roku v osmi kategoriích od poolových, přes referentské až po automobily pro top management už tradičně volí odborná porota, skládající se z 50 manažerů významných slovenských podniků a společností. Patří mezi ně např. Slovnaft, Západoslovenská i Východoslovenská energetika, Železnice SR, Slovenský plynárenský průmysl, Slovak Telekom, Duslo Šaľa, Doprastav, Slovenská pošta či Orange Slovensko, které jsou nejenom velkými zaměstnavateli na Slovensku, ale i provozovateli rozsáhlých vozových parků. Při loňském ročníku soutěže si nejvíce ocenění odnesla značka Volkswagen, prvenství v jednotlivých kategoriích získaly i značky Mercedes-Benz, Škoda Auto a Kia.
 

 
 
 

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři